HZ390S Özel Filtreli Elektrik Süpürgeleri

H13 filtre modülüne sahip ve tamamen “H” standardını karşılayan 390 konteyner tasarımına dayanan kompakt ve tamamen yükseltilmiş HZ makinesi. Bu, tehlikeli malzemelerle uğraşmak için tüm gereksinimleri ve gereksinimleri karşılayan mükemmel küçük HZ ünitesidir.

Bir HEPA H13 filtresi ile tasarlanan – bir TriTex filtresi ve HepaFlo Filtre Torbaları ile birlikte – HZ390S, H sınıfı uyumludur ve% 99,95 verimlilik değerine sahiptir.

Uzun mesafe için, makinenin güçlü, uzun ömürlü 960W motorunun, uzun yıllar dayanan, güçlü ve profesyonel sonuçlar veren, zamandan sonra olduğu kanıtlanmıştır. Bu büyük arka tekerleklere, çelik kafaya, çekme koluna ve uzun temizleme mesafesine eklenir ve HZ390S her yere hazırdır.

HEPA filtre ünitesi, kabın kendisinde ayrı bir ön filtreye sahip tamamen çelik bir emniyet modülüne monte edilmiştir. Tüm makineler, kolay, temiz ve güvenli boşaltma sağlamak için HepaFlo filtre torbaları ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Doğru seçilmiş ve bakımı yapılmış olan HZ serileri, çevreye zararlı ve sağlık tehlikesi olan tozları kontrol etmek için tasarlanmış herhangi bir sistemin değerli bir parçasını oluşturacaktır, ancak operatörün ihtiyaç duyduğu uygun kıyafet ve koruma için doğru değerlendirmenin yapılmasının sağlanması önemlidir. herhangi bir uzmanlık operasyonu yürütmek.

• Sona Kadar Yapılmıştır – Avrupa’daki No.1 ticari vakum üreticisi tarafından tasarlanmış, üretilmiştir ve üretilmiştir.
• H Sınıfı Uyumlu – HEPA H13 Filtresi ile üretilmiştir
• Güçlü ve Verimli – TriTex filtreleme ve HepaFlo filtre torbası
• Kaldırma ve Taşıma Yok – Büyük arka tekerlekler ve çekme kolu
• Büyük Temizlik Erişimi – 26,8 metre temizleme aralığı

Teknik Özellikler
Motor 960 (DAF)
Güç 230V AV 50 / 60Hz
Motor gücü 960 W
Hava akımı 48 L / sn
Emme 2500 mm H2O
Kapasite 18 L
Temizlik aralığı 26,8 m
Ağırlık 11,2 kg
Boyut 400x450x600mm
Filtrasyon Sınıfı H13 (EN1822)

 

Bir cevap yazın