Kiehl Ceradur Eco

Ceradur Eco
Eco-Label Çevre Etiketi Ödüllü Anti-Metalize Emulsiyon Cilası

Özellikleri : Kendiliğinden parlayan, mükemmel koruyucu tabaka oluşturma özelliğine sahip antimetalize emülsiyon cilası. Koruyucu tabaka en az metalize cilalar kadar dayanıklıdır ve etkinliğini uzun süre korur. Muhtemel hasarlar, geride kaygan olmayan bir parlaklık bırakan cilalama yada spreyli polisajlama yoluyla minimize edilir. Bunu yaparken kaygan olmayan bir parlaklık oluşur. Ceradur, kaymazlık, kir tutmazlık ve silinmeye karşı dayanıklılık kriterlerini mükemmel bir şekilde yerine getirir. Bakım tabakası herhangi bir temizleyici kullanmadan etkin bir temizlemeyle kısmen kaldırılır.

İçindekiler : Anti-metalize polimer çözeltiler (TBEP içermeyen), polietilen mum, plastikleştiriciler, katkı maddeleri. pH değeri (konsantre): yaklaşık 7,5-8

Kullanım Alanları : Islak alanlar hariç; PVC, linolyum, kauçuk, vinil yüzeyler, polyolefin, mermer, granit, paladyen fayans gibi suya dayanıklı, sert ve elastik yüzeylerde kullanıma uygundur. Ahşap ve mantar kaplamalı yüzeylerde kullanımı da tavsiye edilmektedir. Plastik içeren yüzeylerde kullanmadan önce yapışkanlık testi uygulanması gerekmektedir.

Kullanım Şekli :Ürünün uygulanacağı zeminin iyice kurutulmuş olduğundan emin olun. Ürünü yumuşak bir bez yardımıyla ve seyreltmeden ince bir tabaka halinde uygulayın. Ürünün bez üzerinde kurumasından kaçınılmalı ve bidon kullanımdan sonra hemen kapatılmalıdır.

Ana temizliği yapılmış zeminlerde temel bakım : Zemin kaplamasının emme gücüne göre takriben 30 dakikalık aralıklarla 2-3 kez sürülür.

Yoğun bakımı takiben yapılacak destek bakımı: Takriben 30 dakika arayla 1-2 kez uygulanır.

Uygulamadan doğabilecek zedelenmeler için polisaj : 1:1 ölçüsüne uygun olarak olarak soğuk su ile karıştırınız, püskürtücü ve hızlı çalışan bir makine ile (takriben 1000 r.p.m.) işlem yapınız.

Cilalama : Kuruyan bakım tabakası hızlı çalışan makine yardımıyla (takriben 1000 r.p.m.)
cilalanabilir ve multı disc ile fikslenebilir. Bunun sonucunda kaygan olmayan bir yüzey elde edilir.

Metrekare başına tüketim
Temel bakım: Uygulama başına 25 ml
Tekrar bakım: Uygulama başına 25 ml
Sprey bakım: 1,5 ml

Profesyonel kullanımlar içindir!
Paketleme
5 litre bidon Ür. No. j 20 05 10

Donmaya karşı koruyunuz!

Bir cevap yazın