Hakkımızda

Firmamız 2007 yılından beri ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK KİMYASALLARI ve YARDIMCI MALZEMELERİ  sektörünün içerisinde yer almaktadır. 2009 yılından itibaren de microfiber mop üretimi gerçekleştirerek yurt dışına ihraç etmeye başlamıştır.

2007 ve 2009 yılları içerisinde KİEHL- GERMANY gibi sektörünün lider firmalarından KİEHL markasını, kat ve temizlik arabası ve aksesuarlarında Avrupa’ da önde gelen PPS – GERMANY  markasını, yine diğer bir kimyasal firması olarak Aqua&Clean markasını yine aynı markaya ait olan microfiber bez, mop ve yer temizleme padlerinin de ana dağıtıcılığını üstlenmiş bulunmaktadır. Ve birçok yenilikçi girişimlerin içerisinde de bulunmaktadır. Aynı zamanda Unger Temizlik aparatlarının da ithalatını yaparak dağıtımını gerçekleştirmektedir.

Kiehl 1904 yılında Almanya’ da kurulmuştur. Sektörde 100 yıldan fazladır “temizlik çözümleyici” olarak tanınmaktadır ve yeniliklerin öncüsü olarak bilinmektedir.
Bu yeniliklere örnek olarak,
• İlk Alkol bazlı temizleyici,
• İlk asitsiz ve klorsuz sıhhi temizleyici,
• İlk metal içermeyen zemin kaplaması,
• İlk eco-label ödüllü ürün,
• İlk bulaşık makinesi içinde yıkama yapan ön daldırma maddesi,
• İlk su bazlı ahşap yağı,
• İlk kendinden dozajlamalı konsantre ürün ambalajı,
• İlk maksimum hastane hijyeni için “Promop” isimli sistem. (Web sayfasında videosu mevcut – http://www.kiehlturkey.com/tanitim.htm)
Gibi daha bir çok yeniliğin öncüsü olmuştur.
Türkiye de olduğu gibi dünyanın 70 den fazla ülkesinde faaliyet göstermektedir. Ürün kalitesi dünyanın her yerinde aynı olsun ve ürün kalitesi bozulmasın diye sadece Münih fabrikalarında üretimini gerçekleştirmektedir.

Kiehl tüm temizleme sistemlerinde özellikle çamaşırhane ve hastane temizliğinde dünyanın önde gelen firmaları arasındadır. 100 yılın vermiş olduğu Know-how aktarımı bizim için hiç sorun değildir.

Şirketimiz gelişimi içerisinde; hizmet anlayışını üst seviyeye çıkarabilmek için profesyonel bir kadro oluşturma yoluna gitmiş, gerekli departmanlarını kurarak aktif hale getirmiştir.
Bizim için esas; Müşterimizin Güvenini Kazanmaktır.

Bugün ve yarınlarda da siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek dileğiyle…