Multimop MM30

Süper temiz zeminler … iki kat daha hızlı … duvarlardan ve hatta tavanlardan bahsetmiyorum. Evet, profesyonel MultiMop, şimdiye kadar kullanacağınız en basit, en etkili, en küçük alan silme sistemlerinden biridir, ancak en iyi fikirler gibi, onu olağanüstü yapan tamamen düşünceli tasarım konseptidir.

Gerisini geride bırakacak olan eşsiz bir 35cm (14 “) dev sünger paspas. Sünger, kendi ağırlığının 10 katından fazla sıvıyı emer, böylece gerçekten çok miktarda bırakıp hepsini tekrar toplayabilir ve hepsini kapatabilirsiniz, çok işlevsel tasarımı, neredeyse kendi kendini temizler.

30 litrelik kova, 4 adet ikiz tekerlek tekerleği üzerinde çalışır, bu nedenle artık paspaslarınızla, paspasınızın gittiği yerlerde kovalar her zaman yanınızda kalmaz. Bu profesyonel kolaylık paspaslamadır.

• Kolay Velcro Mop Eklentisi – Velcro paspas bezi sabitlemesi daha hızlı veya daha kolay olamazdı.
• Renk Kodlu Kolları – Renk kodlu temizleme ekipmanı hijyeni arttırır ve farklı alanlar arasında çapraz bulaşmayı önlemeye yardımcı olur.
• Sünger Seçimi – Standart bir sünger, temizleyici veya derin temiz sünger arasında seçim yapmak, MM30‘u çeşitli uygulamalar için kullanmanızı sağlar.
• 30 Litre Kapasite – Cömert bir 30L kapasite daha az dolumla daha uzun süre temizlemenizi sağlar.
• Katlama Presi – Katlama presi ve kendi kendini temizleme sistemi onu neredeyse kendi kendini temizler.

Özellikler

Kapasite 30 L
Sünger 350 mm
Boyut 340x475x320mm
Tekerler 4×50 mm

 

Bir cevap yazın