PCM403

Toz bakımı ve kontrolü, kamuya açık alan temizleme programlarının çoğunluğu için temel ve hayati bir başlangıç ​​noktasıdır, çünkü uygun olduğunda nokta temizliğidir, ancak PolyStatic DISPOSABLE paspas sistemine dayanarak, tam olarak COST KONTROLLÜ işlemlere olanak tanıyan, gerçekten her iki dünyanın en iyisi. 

Toz kontrolü için PolyMop tutucuyu hem verimli hem de son derece elverişlidir, herkes istediği zaman kullanabilir, bu sayede ve zaman temiz olduğunda, tozsuz zeminlerin hızlı ve kolay bir şekilde elde edilebilmesi ve gerçekten herkes için ekstra bir bonus olması gerekir. 

Sonunda paspas kirli olacak ve değiştirilmesi gerekecek; sadece eskisi at ve yenisini giy. Gerçekten de bu kadar basit, uygun maliyetli ve hem kamu hem de kullanıcı tarafından gerçekten takdir ediliyor.

Şimdi SpinTec renk kodlu döner sistemle – konforlu bir şekilde profesyonel temizlik. 

• PolyStatic Mop Bezler – PolyStatic, orijinal elektrostatik toz kontrol malzememizdir,% 100 polyester, ilave kimyasal emprenye içermez ve ne kadar çok kullanırsanız o kadar iyi çalışır, ancak zemin yüzeyinde kimyasal kalıntı bırakmaz. 
• 400mm Ped Boyutu – Hızlı temizlik için yeterince büyük, ancak dar alanlarda temizlik yapmak için yeterince kompakt. 
• Kolay Velcro Mop Eklentisi – Velcro paspas bezi sabitlemesi daha hızlı veya daha kolay olamazdı. 
• SpinTec Renk Kodlu Sistem – Ergonomik döner el tutma yeri ile rahatça profesyonel temizlik. 
• Nokta Temizleme için İdeal – Dökülenleri ve izleri zemine önemli miktarda su koymadan hızlıca temizlemek için mükemmeldir.

Özellikler
Ped boyutu 400 mm
Boyut 1400mm
Ağırlık 1,1 kg

Bir cevap yazın