PSM400

Toz bakımı ve kontrolü, kamuya açık alanlardaki temizleme programlarının çoğunluğu için, gerektiğinde nokta temizlemede esastır. PolyStatic DISPOSABLE paspas sistemi, tamamen maliyet kontrolünde iken her iki dünyanın en iyisini sunar. 

PolyStatic toz tutucular, özel Xtra Grip Dust paspas tutucumuz tarafından sıkıca yerinde tutulan özel PolyMop 40cm temizleme kafasına yapışır. Paspaslar% 100 polyester olup, temizlenen yüzey üzerinde hareket ederek elektrostatik çökelme oluşturur, ne kadar çok kullanırsanız o kadar iyi çalışır. Gerçekten istediğin gibi bir toz mıknatısı gibi davranıyor. Sonunda, paspas sileceği kirli olacak ve değiştirilmesi gerekecek, sadece eskisini fırlatıp yenisini takacaksınız.

PolyStatic sistemi, kahve döküntüleri, alkolsüz içecekler, ıslak ayaklar, vb. Gibi lekelerin çıkarılmasının sadece tozdan DAHA FAZLASI olduğundan emin olmak için nemli temizliğin gerekli olduğu nokta temizliği için eşit olarak genişletildi. 

• PolyStatic Mop Bezler – PolyStatic, orijinal elektrostatik toz kontrol malzememizdir,% 100 polyester, ilave kimyasal emprenye içermez ve ne kadar çok kullanırsanız o kadar iyi çalışır, ancak zemin yüzeyinde kimyasal kalıntı bırakmaz. 
• 400mm Ped Boyutu – Hızlı temizlik için yeterince büyük, ancak dar alanlarda temizlik yapmak için yeterince kompakt. 
• Kolay Velcro Mop Eklentisi – Velcro paspas bezi sabitlemesi daha hızlı veya daha kolay olamazdı. 
• SpinTec Renk Kodlu Sistem – Ergonomik döner el tutma yeri ile rahatça profesyonel temizlik.
• 400ml Sprey Şişesi – Dolum yapmadan zeminleri temizleyin. 
• Nokta Temizleme için İdeal – Dökülenleri ve izleri zemine önemli miktarda su koymadan hızlıca temizlemek için mükemmeldir.

Özellikler
Ped boyutu 400 mm
Şişe 400 ml
boyutlar 1400mm
Ağırlık 1,1 kg

Bir cevap yazın