SCG1805

SCG1800 Serisi, olağanüstü hareketlilik, yapısal bütünlük ve kullanılabilirliğe öncelik vererek sıfırdan geliştirilmiştir. 

1805.1806 ve 1807 arasındaki temel fark, arabaya daha kapalı bir görünümün kullanılabilirlik kaybı olmadan bir avantaj olarak değerlendirildiği bir dizi daha yüksek profilli uygulamaya yönelik “Açık” tasarım ve “Kapalı” tasarım arasındaki değişimdir. Kamusal alan ve günlük temizlik için daha fazla yiyecek ve içecek sağlamak için her model, ilave güvenlik ve kilitlenebilir kapı güvenliği ile birlikte sunulmaktadır. Her iki modelin de inşaatı, döner köşe tamponları ve yumuşak yan duvar koruması ile birlikte dışarıda kullanım için eşit derecede uygun olan 200mm (8 ”) ağır hizmet tipi süper sessiz tekerleklerle donatılmış, iyi yapılandırılmış Structofoam teknik özelliklerimizdir.

• 120 Litre Atık Kapasitesi – Normal atık toplama ve bertarafı için mükemmel kapasite sağlayan tamamen kapaklı. Kompakt depolama için aşağı katlanır. 
• All-Terrain Tekerlekler – İç ve dış kullanım için eşit derecede uygun olan 200mm ağırlığında süper sessiz tekerlekler. 
• Paspas Kitlerinin Seçimi – 6 ek kitle uyumludur ve doğru temizlik işi için doğru paspası sağlar. 
• Kilitlenebilir Kapı Seçeneği – Arabanın içeriğini görüşün dışında ve erişemeyeceği yerlerde saklamak istediğinizde ek güvenlik ve güvenlik sağlar. 
• Structofoam Yapı – Ağır hizmet Structofoam tabanı güçlü ve çiziklere ve çiziklere karşı dayanıklıdır. 
• Raf Depolama – Çok çeşitli temizlik malzemeleri saklayın. 
• İsteğe Bağlı Sabit Zemin İşareti – Kamuya açık alanlarda temizlik yapmak için temeldir.

Özellikler
kovalar 4x5L’lik
Atık Torbaları 120 L
boyutlar 660x1500x1180mm
Kapılar Sadece SCG1805D Modelleri
Depolama Bölünmüş Rafı Aç
Tekerler AT 4x200mm

Bir cevap yazın