Ttb 1840 Zemin Temizleme Makinesi – TBT0001

TTB 1840 yer yıkama makinesi; performansı arttırmak ve kullanım alanında elde edilecek sonuçları maksimize etmek amacıyla özel olarak tasarlandı. TTB 1840, 24Volt özel

aküsü ile kullanıcısına hareket özgürlüğü sunarken, küçük boyutlarıyla da diğer makinelerin giremeyeceği alanlarda temizlik yapma imkanı sunar.

Sert zeminlerde, diğer temizleme araçlarına göre %30 daha hızlı temizlik yaparken, aynı zamanda düşük ses seviyesi ve sade görünümü herkesi kendine hayran bırakır. Kullanıcı dostu olan bu makine, bütün ticari ortamlarda, hastaneler, klinikler, laboratuvarlar, restoranlar, kafeteryalar, ofisler, banka ve otel lobileri vb. yerlerde bütün beklentilerinizin tümünü karşılar.

Uzun süre test edilerek geliştirilen TTB 1840 ta en son teknoloji kullanılmıştır. Bu üründe kullanılan 18 Amperlik jel akü paketi, standart olarak verilen diğer aküyle birlikte 1,5 saatlik çalışma süresi sunmaktadır. Bir akü çalışırken diğer aküyü şarj edebilirsiniz. TTB 1840 ta 2. bir şarj ünitesi standart olarak verilmektedir.

Teknik Özellikler
Motor Ağırlık
Güç Hava
Emiş Boyut
Motor Gücü Kuru Kapasite
Islak Kapasite
Aksesuarlar
Dökümanlar

Bir cevap yazın