Ttv4555 Zemin Temizleme Makinesi – TTV5551

TwinTec Vario 4555, Vario serisindeki diğer modellerden en iyi teknolojiyi almış ve bu özellikleri, 45 derece veya 55 cm’lik temizleme genişliği seçeneklerine sahip, en 

kompakt, çalışkan ve profesyonel zemin bakım makinelerinden birine entegre etmiştir. Ayarlanabilir ikili Vario güverte tasarımı.

Performans ve elleçleme açısından hem elde edilen, hem genel olarak makine boyutu önemli bir kullanıcı hesabı olduğu orta ölçekli sözleşmelere hizmet eden bir çok yüklenicinin tercih ettiği bir seçim haline gelecek bir makine.

Numatic TwinTec serisinde 45cm ve 55cm fırçalama genişlikleri her zaman birçok müteahhit ile en popüler olmuş ve uygulamaların çoğunda olağanüstü bir şekilde uygundur. Vario ile, basit, alet ayarı ve fırça değişikliği yapmadan bir makinada her iki boyutu da seçebilirsiniz.

Tam 60 litrelik (24 gal) kapasiteli, dozajlama ve çift fırça basıncıyla gerçek çok yönlülük, pil dolumundan, kolay doldurma ve boşaltma sistemlerinden bahsetmemekle birlikte yüksek düzeyde kullanıcı rahatlığı ve memnuniyetini ekleyerek ana hedeftir.

Şimdi Yeşil Poliüretan Zemin Aracı Blade Seti ile birlikte verilir.

Teknik Özellikler
Motor Ağırlık
Güç Hava
Emiş Boyut
Motor Gücü Kuru Kapasite
Islak Kapasite
Aksesuarlar
Dökümanlar

Bir cevap yazın