Vito X1 Vito Yağ Temizleme Makinesi Ekipmanı

Yağ Filtreleme Sisteminde yeni bir standard.

Gezdirilebilen yeni yağ filtreleme sistemi olan VITO® X1ürünü, VITO® yağ filtreleme sistemi ürün gamını genişletmiş durumdadır.
Bu ürün hem türbin hem de pompaya sahip olan yeni ve inovativ bir vakum filtreleme teknolojisidir.
Bu yeni teknoloji sadece yağın filtrelenmesini sağlamakla kalmayıp aynı zamanda yağ haznesinin temizlenmesini de sağlamaktadır.
Türbinle oluşturulan vakumlama sayesinde yağın tamamı içerisindeki zararlı partiküller ve atıklarla beraber emilir ve sonrasında da filtrelemeye başlanır.

Partiküller filtrede tutulurken temizlenmiş yağ bir haznede toplanır. Filtreleme esnasında 5 mikron mertebesine kadar olan partiküller tutulur ve bunlar daha sonra filtre ile beraber atılabilir. Pompa vasıtasıyla temizlenmiş yağ fritöz, yağ haznesine veya başka bir hazneye basılır.

Zamandan ve masrafdan tasarruf sağlar.

Diğer ürünlerinde olduğu gibi VITO® X1’ de kızartma yağı sarfiyatınızı ve maliyetinizi % 50’ ye varan şekilde azaltabilmektedir. Yağın kullanım ömrünü uzatmasının yanında yanmış karbonları ve acımsı yanık maddeleri de filtrelemesi neticesinde kızartılmış ürünün tadı ve kalitesi de daha iyi hale gelmektedir. VITO® ürünlerini kullanarak sadece yağ sarfiyatı ve parasal tasarruf sağlamakla kalmayıp, yüksek sıcaklıklarda bile yapılabilen otomatik filtreleme sistemiyle iş ve zaman olarak ta ciddi bir kazanım sağlayabileceksiniz.

VITO® X 1 in özellikleri

Filtreleme sistemi 80 litrelik tüm fritöz, kazan ve yağ haznelerinde kullanılabilmektedir. En mükemmel sonuç için ise filtreleme sisteminin VITO® Oiltester ile kullanıldığı kombinasyondur. Yağ filtreleme sistemi gıda ile teması uygun paslanmaz çelikten yapılmıştır ve bu sebeple toplu yemek üretim tesisleri için mükemmel bir kullanıma sahiptir. HACCP kuralları ve yemek sektörü yönergelerinin tüm gereksinimlerini karşılamaktadır.

Tüm avantajlar bir arada

  • daha az yağ sarfiyatı
  • daha az personel masrafı
  • daha düşük depolama masrafı
  • daha az yağ değişimi
  • 4-12 ay içinde kendini  amorti eder
  • otomatik yağ filtreleme
  • daha kısa temizlik zamanı
  • hızlı vakuum filtreleme

Teknik Özellikler
Motor Ağırlık
Güç Hava
Emiş Boyut
Motor Gücü Kuru Kapasite
Islak Kapasite
Dökümanlar

Bir cevap yazın