WVD570

Daha büyük ancak yine de portatif ticari ıslak veya kuru ürünlere ihtiyaç duyulduğunda, 570 serisi tamamen kendi standardını belirler. 

Öncelikle tüm Structofoam yapılarına sahipsiniz, aslında dünya çapında bir Numatic ilk. Structofoam, daha büyük makineler için ihtiyaç duyulan tüm kuvveti içeren, ancak ağırlık cezası vermeyen bir malzeme formülasyonudur. Gerçekten çok sağlam. Takmaz, çizmez veya bozulmaz, yine de hafiftir ve tüm standart temizlik kimyasallarına karşı dayanıklıdır. 

Güç ve performans, bir veya iki motorlu teknik özellik seçeneği ile Twinflo’nun standartlarına uygundur ve her ikisi de standart olarak Nucable takılı, değiştirilebilir kablo sistemini içerir.

Sağlanan aksesuarlar standart olarak 38mm (1 1/2 ”) profesyoneldir ve tam ıslak veya kuru çalışmaya izin verir. Boru setleri paslanmaz çeliktir ve bir çift Multiflo ‘400mm (16 ”) zemin nozulu her ikisi de yeniden Structofoam’da imal edilmiştir. 

• Islak veya Kuru – Her iki modda da profesyonel sonuçlar, hem ıslak hem de kuru kullanım için sağlanan profesyonel aksesuarlar. 
• Structofoam Yapı – Hem baş hem de gövde yapımında kullanılan ağır hizmet Structofoam. 
• Nucable System – Güç kablosu, bir elektrik mühendisine ihtiyaç duymadan değiştirilebilir. 
• Kolay Boşaltma – Hızlı, temiz ve boşaltması basittir. 
• Profesyonel ve Güçlü – Uzun ömürlü profesyonel TwinFlo bypass motoru.

Özellikler
Motor Twinflo bypass
Güç 230V AC 50 / 60Hz
Motor gücü 2 x 1060 W
Hava akımı 98 L / sn
Emme 2400 mm H20
Kuru kapasite 23 L
Kapasite Islak 15 L
Temizleme aralığı 26,8 m
Ağırlık (Makine + Kit) 18,5 kg
Boyut 415 x 415 x 645 mm

Bir cevap yazın