WVD900

Profesyonel 900, dünyanın bir köşesinden diğerine ticari pazarın tedarikinde 15 yıllık bir tecrübeye sahip tek bir makinede yer almaktadır. 

Tasarım, yapım ve performanstaki standart 900 serisi, inanılması gereken bir şeydir. Tüm Structofoam konstrüksiyonu tek başına onu diğerlerinden ayırır, ancak bunu boşaltmak için benzersiz çok amaçlı damperli sistemle birleştirin ve herhangi bir yerde herhangi bir yerde kullanabileceğiniz ve çabucak ve kolayca boşaltılabilecek, gerçekten basit bir makineye sahip olacaksınız veya WC. 

Tam Twinflo’nun teknik özelliklerine göre güç ve performans olağanüstüdür ve her ikisi de standart olarak Nucable değiştirilebilir kablo sistemini içeren bir veya iki motorlu model seçeneği vardır.

38mm (1 1/2 ”) aksesuar kiti, makineyi her türlü uzun hortumlar, paslanmaz çelik boru setleri ve hem ıslak hem de kuru Structofoam 400mm (16”) zemin nozulları ile tamamlar, gerekli her şey sağlanır. 

• Islak veya Kuru – Her iki modda da profesyonel sonuçlar, hem ıslak hem de kuru kullanım için sağlanan profesyonel aksesuarlar. 
• Structofoam Yapı – Hem baş hem de gövde yapımında kullanılan ağır hizmet Structofoam. 
• Nucable System – Güç kablosu, bir elektrik mühendisine ihtiyaç duymadan değiştirilebilir. 
• Kolay Boşaltma – Hızlı, temiz ve boşaltması basittir. 900’ler benzersiz bir damper tutamağı ile donatılmıştır. 
• Profesyonel ve Güçlü – Uzun ömürlü profesyonel TwinFlo bypass motoru.

Özellikler
Motor Twinflo bypass
Güç 230V AC 50 / 60Hz
Motor gücü 2 x 1060 W
Hava akımı 98 L / sn
Emme 2400 mm H20
Kuru kapasite 40 L
Kapasite Islak 32 L
Temizleme aralığı 26,8 m
Ağırlık (Makine + Kit) 28 kg
Boyut 490 x 800 x 880mm

Bir cevap yazın